תפריט

הגישה הירוקה בבנייה

אנחנו בחברת ארזי עדן לוג הום בע"מ  מאמינים שמשאבי הטבע ניתנו לנו במתנה, כך שעלינו לעשות בהם שימוש שדואג לשימור וחידוש הסביבה הטבעית מבלי לפגוע באיכות הסביבה, בטבע ובבעלי החיים.

אנו בחברה דוגלים בגישה "ירוקה" שבאה לידי ביטוי בבחירה קפדנית של חומרי גלם, ייבוא עצים מחברות שדואגות לשימור משאבי הטבע וייעור בר-קיימא ויתרה מזאת – דואגים שכל שלבי הייצור והבניה ייעשו בצורה נקייה וירוקה ככל האפשר, כך שלא תצטבר פסולת בניין ולא ייעשה שימוש בכלים המזהמים את הסביבה.

שמירה על הסביבה היא אחד מהערכים החשובים לנו ביותר בחברה מכמה סיבות : היא חסכונית מבחינה כלכלית, היא חוסכת באנרגיה והיא מפחיתה את זיהום האויר וההתחממות הגלובלית. למעשה, הפתרונות שאנו מציעים מאפשרים לכם לבנות את בית חלומותיכם ובו זמנית לחסוך אנרגיה וכסף.

עמידות טבעית לחרקים ומזיקים
מכיוון שעץ הארז שאנו בחברה משתמשים בו הוא בעל עמידות טבעית לחרקים, מזיקים וריקבון, אין צורך לשמר אותו באמצעות חומרי הדברה כימיים שונים כמו שנעשה בעצים אחרים. חומרי הדברה אלו מכילים תרכובות מזיקות המייצרות גזים, אשר לא רק מזיקים לסביבה אלא גם עלולים לגרום לבעיות בריאותיות בקרב בני האדם.

בידוד תרמי ואקוסטי
כאשר בונים בית חשוב מאוד לשים דגש רב שתהיה רמת בידוד גבוה לבית, כך שתוכלו לחסוך אנרגיה וכסף, הן על חימום הבית בחורף, הן על קירורו בקיץ והן על הוצאות בתחום הבידוד האקוסטי.

עץ הארז הוא מבודד מטבעו ויש לו תכונות של בידוד (הן תרמי והן אקוסטי) ברמה הגבוהה ביותר. למעשה, עץ הארז נחשב לעץ הטוב, העמיד והאיכותי ביותר לבניה ואתם נהנים מתכונותיו שמאפשרות לכם להפחית את כמות צריכת האנרגיה, את תכיפות תחזוקת הבית ואת אופן הטיפול בעץ – כל אלו מהווים חיסכון כלכלי עצום.

לסיכום, השימוש שאנחנו עושים בחברה בעץ הארז מאפשר לכולנו להפחית את זיהום האוויר, לחסוך באנרגיה, לשמור על הטבע ועל איכות הסביבה ובעיקר – להבטיח שמשאבי הטבע יישארו גם אחרינו. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו וליהנות מבתי עץ ומחלונות עץ שהם ירוקים באמת.