תפריט

הפתרון בבתים מעץ

הידעתם שבית מעץ יכול להתאים גם לכם ולדרישות הספציפיות שלכם?
אולי תופתעו לדעת, אבל בשנים האחרונות בניית בתים מעץ הולכת ונהיית פופולרית גם בישראל. למעשה, עם הרחבת תחום האירוח הכפרי במדינה, יותר כפרי נופש וחוות צימרים עושים שימוש בבתי עץ, כך שהביקוש אליהם הולך וגדל.

אבל השימוש בבתי עץ לא נגמר פה, כי בתי עץ יכולים לשמש גם למטרות ולצרכים נוספים כמו מסעדות בוטיק, משרדים בסגנון כפרי ואף מוזיאונים שונים. ועוד לא דיברנו על העובדה שבתים מעץ יכולים לשמש כמחסן וכמקום מגורים (משני או עיקרי במקום או בנוסף לבתים מבטון).

אמנם בית מעץ עדיין נחשב למראה שונה ומיוחד בנוף הישראלי, כך שהוא ייחודי, יוצא דופן בעיצובו ומוסיף יופי למראה של הסביבה כולה. למעשה, בית מעץ משדר אמירה שונה לסביבה וזו ההזדמנות שלכם לבית ייחודי שאין לאף אחד.

כשמוסיפים לכך את היתרונות שבשימוש בעץ כחומר בנייה, למשל ההימנעות משימוש בחומרים כימיים ומזהמים, מתקבל פתרון נהדר אשר עשוי לענות על צרכים של רבים מאתנו בתחומים שונים : אסתטיקה, אקולוגיה, מחיר, עיצוב ועוד.

רוצים להצטרף להצלחה?
אנחנו בחברת ארזי עדן מתמחים בבניה של מוצרים שונים מעץ הארז. עץ הארז נחשב לחומר הגלם הטוב והמתאים ביותר לבניית מוצרים רבים הודות ליתרונותיו הרבים : מראה מרהיב, התאמה לתנאי לחות קיצוניים, עמידות בפני פגעי מזג האוויר ועוד.

הודות למקצועיות, לאמינות ולניסיון שלנו (יותר מ-20 שנה…) אנחנו נהנים ממוניטין בתחום מוצרי העץ ואתם מוזמנים להצטרף להצלחה. אנחנו מבטיחים שתיהנו ממוצר איכותי, עמיד, מעוצב ובעל מראה ייחודי ולא פחות חשוב – תזכו לבית אשר תוכלו להשתמש בו לעשרות השנים הבאות.

אנחנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל שלב בתהליך הבנייה, החל מפגישת הייעוץ הראשונית והחינמית, דרך התכנון והבנייה עצמה וכלה באכלוס. צרו איתנו קשר וגלו שבית מעץ יכול להתאים גם לכם.